close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 26 września 2018

  W środę, 26 września przedstawiciele polskich start-upów wzięli udział w szkoleniu w Ambasadzie RP w Londynie, przygotowującym ich do Central European Start-Ups Day 2018.

   

  Sesja treningowa miała na celu przybliżenie realiów brytyjskiego rynku, na którym uczestnicy będą dzień później prezentować swoje produkty i usługi, jak również nauczenie ich przydatnych umiejętności z prezentacji. Lucia Klincova z brytyjskiego Ministerstwa Handlu Zagranicznego (DIT) zaprezentowała też uczestnikom możliwości brytyjskiego rynku.

   

  Central European Start-Ups Day 2018 to seminarium organizowane przez ambasady państw Grupy Wyszechradzkiej (V4) dla przedstawicieli start-upów technologicznych z tych krajów, podczas którego odbędzie się sesja pitchingowa przed gronem potencjalnych inwestorów, przedstawicieli sektora finansów i akceleratorów. Celem wydarzenia jest przedstawienie najciekawszych startupów w regionie Europy Środkowej brytyjskim inwestorom, ułatwienie im kontaktów biznesowych w Londynie oraz prezentacja regionu jako dynamicznego i przyjaznego dla nowych technologii. Każdy kraj będzie reprezentowany przez pięć firm, a przedstawicielami Polski będą Edward, Slavic Monsters, Runvido, CardioTechnology oraz Billon.

   

  Partnerem Ambasady RP w Londynie w wydarzeniu, poza pozostałymi ambasadami V4, jest również Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: