close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 17 maja 2019

  PLinUK Jam Session - to wyjątkowy konkurs dla młodych innowatorów współtworzony przez Ambasadę Polski w Wielkiej Brytanii oraz Fundację Impact w ramach międzynarodowego tygodnia innowacji Cracow Tech Week. Partnerem wydarzania jest BOŚ BANK. Do wygrania wyjazd do Wielkiej Brytanii i współpraca z Ambasadą RP w Londynie przy wdrożeniu strategii!

   

  Podczas tego wyjątkowego Jam Session będziemy tworzyć usługi, nie muzykę. Zadaniem uczestników będzie opracowanie strategii promocji Polski w Wielkiej Brytanii w jednym z wymienionych obszarów:

   

  1. Polska dynamiczna – polska gospodarka, promocja biznesu i inwestycji w Polsce , z mocnym uwzględnieniem obszaru ekologii. 

   

  2. Polska smaczna – polska kuchnia, tradycje kulinarne, kultura jedzenia wspólnych posiłków; jak jeść zdrowo i ekologicznie.

   

  3. Polska nie tylko na weekend – promocja turystyki do Polski, zarówno krótkoterminowej (wyjazdy weekendowe, wakacje, zimowiska), jak również wyjazdów długoterminowych (wyjazdy związane z wymianą akademicką trwające pow. 3 miesięcy). Szczególnie promowe pomysły zwierające wskazówki:  jak zwiedzać nie szkodząc środowisku.

   

  4. Polska innowacyjna – polska nauka oraz programy współpracy z polskimi instytucjami badawczymi. Szczególnie promowane będą pomysły uwzgledniające obszary związane z innowacjami w sektorze energii odnawialnych i technologii przyjaznych środowisku.

   

  Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 120 minut pod opieką mentorów na opracowanie jednego z 4 zagadnień.

   

  W czasie Jam Session uczestnicy pracują w grupach od 3 do 5 osób, zgłoszenia przyjmujemy zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. UWAGA! Każdy członek zespołu musi dokonać rejestracji za pośrednictwem formularza.

   

  Efektem pracy zespołu będzie 3 minutowa prezentacja połączona z krótką sesją pytań i odpowiedzi ze strony oceniającego projekty jury.

   

  Na najlepszych uczestników czeka wyjątkowa nagroda-wyjazd do Wielkiej Brytanii i współpraca z Ambasadą RP w Londynie we wdrożeniu zwycięskiego projektu oraz nagrody rzeczowe!


  Program wydarzenia:

   

  22.05   Strategic Mixer Day

  8:00 - 9:00 Rejestracja uczestników, networking
  9:00 - 9:20 Przywitanie uczestników
  9:20 - 9:30 Inspirational Keynote         
  9:30 - 9:45 Prezentacja harmonogramu, przedstawienie mentorów, omówienie zasad końcowych prezentacji  
  9:45 - 10:00 Poznanie mentorów i zespołów, wstępny podział zadań, zajęcie miejsc
  10:00 - 12:30 Hacking:  Praca zespołów problemowych - zespoły pracują nad strategią promocji Polski w UK w jednym z wybranych obszarów , w tym czasie mogą konsultować się z mentorami i korzystać ze strefy networkingowej, przygotowanie draftu 3 minutowej prezentacji opracowanej strategii

  23.05   Summary Day  
                                      
  14:00 - 15:00   Prezentacje: 3 min - prezentacje przedstawicieli zespołów problemowego prezentująca opracowane rozwiązanie; 2min - sesja Q&A z pytaniami od jury
  15:00 - 15:15   Obrady Jury - wybór 3 najlepszych rozwiązań, które zostaną zaprezentowane na scenie Impact'19
  15:15 - 15:30   Ogłoszenie wyników PLinUK Jam Session

   

  Rejestracja udziału w wydarzeniu na stronie: http://bit.ly/PLinUK_jamsession. 

   

  Zapraszamy!

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: