close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
  • AKTUALNOŚCI

  • 13 maja 2019

    Uprzejmie informujemy, że decyzją Konsula RP w Londynie w dniu 9 maja br. powołane zostały składy Okręgowych Komisji Wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego na terenie londyńskiego okręgu konsularnego.

    Lp.

    Nr komisji

    Miasto

    Adres komisji

    Lista członków

    miejsce zamieszkania członków komisji

    wskazanie podmiotu, który zgłosił kandydata do komisji

    1

    165

    Londyn 1

    Ambasada RP w Londynie, 47 Portland Place, London, W1B 1JH

    Marcin Bryszak

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Joanna Kalisz

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Dominika Mamla

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Artur Jamróz

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Mirosław Kornacki

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Agnieszka Kurzawa

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Erwin Michalec

    Londyn

    Komitet Wyborczy Alternatywa Społeczna

    Katarzyna Powojska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Artur  Pytlasiński

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Weronika Grzegorzewska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    2

    166

    Londyn 2

    Ambasada RP w Londynie, 47 Portland Place, London, W1B 1JH

    Adam Fudala

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Iwona Głuchowska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Jakub Kubiszewski

    Surrey

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Urszula Kornacka

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Małgorzata Pytlasińska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Magdalena Robakowska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Róża Szymańska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

     

    3

    167

    Londyn 3

    Zagraniczne Biuro Handlowe Londyn, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, 90 Gloucester Place, London W1U 6HS

    Anna Dmowska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Michał Dobkowski

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Elżbieta Halicka

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Mariola Kubala

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Karol Kowalczyk

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Iwona Oliwa

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Natalia Śmiałek

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Barbara Włodarska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

     

    4

    168

    Londyn 4

    Wydział Konsularny Ambasady RP w Londynie, 10 Bouverie Street, London, EC4Y 8AX

    Aleksander Baran

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Joanna Kalinowska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Kinga Klimek

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Elżbieta Klupa

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Anna Kucharska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Alicja Pastuła

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Małgorzata Raczkowska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Paweł Wygoda

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    5

    169

    Londyn 5

    Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny, 238-246 King Street, London, W6 0RF

    Elżbieta  Davis

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Joanna Górzyńska

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Wojciech Klas

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Małgorzata Pogorzelska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Anna Stefanicka

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Marcin Wójcik

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Matylda Zielińska

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    6

    170

    Londyn 6

    Windsor Hall przy Polskiej Parafii na Ealingu, 2 Windsor Road, London, W5 5PD

    Mateusz Bagiński

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Małgorzata Bugaj-Martynowska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Piotr Kadaj

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Joanna Krasowska

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Martyna Lesica

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Mateusz Oliwa

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Radosław Witek

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Anna Zientala

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    7

    171

    Londyn 7

    Biblioteka Parafialna przy Kościele Chrystusa Króla na Balham, 232/234 Balham High Road, London, SW17 7AW

    Beata Krawczyk

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Joanna Ogorzałek

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Joanna Rachwał

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Gabriela Ross

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Dorota Śpiewak

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Mariusz Wende

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Piotr Wesela

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Natalia Wymysłowska

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    8

    172

    Ilford

    Dom Parafialny Lokalnej Polskiej Misji Katolickiej w Ilford, 2 Ashgrove Road, Goodmayes, Ilford IG3 9XE

    Jakub Grygowski

    Londyn

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Paweł Klusek

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Aneta Kmiotek

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Ernest Michalak

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Jerzy Myszka

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Jacek Naściszewski

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Marek Pitera

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Agnieszka Ryciak

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Justyna Ryś

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Joanna Walko

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Artur Walko

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    Paweł Żurowski

    Londyn

    uzupełnienie składu komisji

    9

    173

    Slough

    Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough, 48 Pitts Road, Slough SL1 3XH

    Marek Baryła

    Slough

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Andrzej Drążek

    Slough

    uzupełnienie składu komisji

    Barbara Gierada

    Bracknell

    uzupełnienie składu komisji

    Renata Kołodziejska

    Maidenhead

    uzupełnienie składu komisji

    Grzegorz Kozubek

    Slough

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Andrzej Krężel

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Eugeniusz Przedpełski

    Slough

    uzupełnienie składu komisji

    10

    174

    Southampton

    Polski Klub, 507 Portswood Road, Southampton, SO17 2TH

    Marcin Białecki

    Eastleigh

    uzupełnienie składu komisji

    Grzegorz Cepil

    Southampton

    uzupełnienie składu komisji

    Bożena Kiepura

    Eastleigh

    uzupełnienie składu komisji

    Jana Kiepura

    Eastleigh

    uzupełnienie składu komisji

    Wioletta Nowakowska

    Southampton

    uzupełnienie składu komisji

    Elżbieta Paczosa

    Southampton

    uzupełnienie składu komisji

    Violetta Radwańska

    Eastleigh

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Szymona Szaran

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Anna Szymańska

    Southampton

    uzupełnienie składu komisji

    Magdalena Wolanowska

    Southampton

    uzupełnienie składu komisji

    Dariusz Zdun

    Southampton

    uzupełnienie składu komisji

    11

    175

    Birmingham

    Polish Millennium House, Bordesley Street, Birmingham, B5 5PH

    Tomasz Balcerowski

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Jolanta Błaszczyk

    Birmingham

    uzupełnienie składu komisji

    Żaneta Błaszczyk

    Birmingham

    uzupełnienie składu komisji

    Ewa Drążkowska

    Birmingham

    uzupełnienie składu komisji

    Marek Drążkowski

    Birmingham

    uzupełnienie składu komisji

    Ireneusz Duchnowski

    Birmingham

    uzupełnienie składu komisji

    Maksymilian Kopeć

    Solihull

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Przemysław Kubacki

    Birmingham

    uzupełnienie składu komisji

    Waldemar Nowakowski

    Birmingham

    uzupełnienie składu komisji

    Sylwia Petlakowska

    West Bromwich

    uzupełnienie składu komisji

    Kamil Sakwiński

    Birmingham

    uzupełnienie składu komisji

    Mateusz Szewczyk

    Handsworth Wood

    uzupełnienie składu komisji

    12

    176

    Bristol

    Dom Parafialny im. Jana Pawła II, 2 Arley Hill, Bristol BS6 5PS

    Wojciech Bałtrukiewicz

    Bristol

    uzupełnienie składu komisji

    Ireneusz Jurgielewicz

    Bristol

    uzupełnienie składu komisji

    Agnieszkę Kowalską

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Włodzimierza Lassak

    Bristol

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Danuta Lietzou

    Bristol

    uzupełnienie składu komisji

    Aneta Nowacka

    Bristol

    uzupełnienie składu komisji

    Mirosław Sidorkiewicz

    Bristol

    uzupełnienie składu komisji

    Sebastian Świerad

    Bristol

    uzupełnienie składu komisji

    Maciej Wojciechowski

    Bristol

    uzupełnienie składu komisji

    13

    177

    Coventry

    Dom Parafialny The Presbytery, Springfield Road, Coventry CV1 4GR

    Jarosław Grygowski

    St. Helens

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Julia Janik

    Coventry

    uzupełnienie składu komisji

    Agnieszka Łatuszyńska

    Coventry

    uzupełnienie składu komisji

    Przemysław Majer

    Leamington Spa

    uzupełnienie składu komisji

    Piotr Mazurkiewicz

    Coventry

    uzupełnienie składu komisji

    Magdalena Miluska

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Małgorzata Mokrzecka

    Coventry

    uzupełnienie składu komisji

    14

    178

    Swindon

    Kościół Polski w Swindon, Whitbourne Avenue, SN3 2JX Swindon

    Adam Bartoszewski

    Swindon

    uzupełnienie składu komisji

    Izabela Filipowicz

    Swindon

    uzupełnienie składu komisji

    Iwona Gabor

    Swindon

    uzupełnienie składu komisji

    Rafał Malinowski

    Southampton

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Magdalena Rozwadowska

    Swindon

    uzupełnienie składu komisji

    Agata Supińska

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Elżbieta Sołowczuk

    Swindon

    uzupełnienie składu komisji

    Andrzej Szymański

    Swindon

    uzupełnienie składu komisji

    Sylwia Wieczorek

    Swindon

    uzupełnienie składu komisji

    Piotr Wrzeszcz

    Swindon

    uzupełnienie składu komisji

    15

    179

    Whippingham (Isle of Wight)

    Priory School of Our Lady of Walsingham, Beatrice Avenue, Whippingham PO32 6LP

    Karolina Adamski

    Sandown

    uzupełnienie składu komisji

    Krzysztof Adamski

    Sandown

    uzupełnienie składu komisji

    Agata Furgała

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Małgorzata Mackiewicz-Whitmore

    Ryde

    uzupełnienie składu komisji

    Katarzyna Milińska

    Ryde

    uzupełnienie składu komisji

    Sylwia Rogala

    Ryde

    uzupełnienie składu komisji

    Agnieszka Zacharzewska

    East Cowes

    uzupełnienie składu komisji

    Sławomir Zacharzewski

    East Cowes

    uzupełnienie składu komisji

    16

    180

    Oksford

    Blackbird Leys Community Centre, Blackbird Leys Road OX4 6HW

    Clarinda Calma

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Paweł Drożdż

    Oxford

    uzupełnienie składu komisji

    Ewa Gluza

    Oxford

    uzupełnienie składu komisji

    Agata Górniak

    Oxford

    uzupełnienie składu komisji

    Anna Kotańska

    Oxford

    uzupełnienie składu komisji

    Rafała Sawulski

    Southampton

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Dorota Trepp

    Oxford

    uzupełnienie składu komisji

    17

    181

    Dunstable

    Dom Parafialny, 17 Victoria Street, Dunstable LU6 3AZ

    Piotr Bal

    Milton Keynes

    uzupełnienie składu komisji

    Marcina Dajczak

    Luton

    uzupełnienie składu komisji

    Vesna Demucha

    Houghton Regis

    uzupełnienie składu komisji

    Agnieszka Hładczuk

    Dunstable

    uzupełnienie składu komisji

    Rafała Kazik

    Luton

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Kinga Kuchta

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Agata Malinowska

    Houhgton Regis

    uzupełnienie składu komisji

    Grzegorz Zubrzycki

    Dunstable

    uzupełnienie składu komisji

    18

    182

    Cambridge

    Dom Polonia, 231 Chesterton Road, Cambridge CB4 1AS

    Jolanta Ardeli

    Cambridge

    uzupełnienie składu komisji

    Dorota Barska

    Wrexham

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Jarosław Barski

    Wrexham

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Agnieszka Garstka

    Cambridge

    uzupełnienie składu komisji

    Agnieszka Jakóbik

    St.Ives

    uzupełnienie składu komisji

    Piotr Jakóbik

    St. Ives

    uzupełnienie składu komisji

    Dariusz Lubański

    Cambridge

    uzupełnienie składu komisji

    Maciej Plutowski

    Cambridge

    uzupełnienie składu komisji

    Krystyna Rutkowska

    Huntingdon

    uzupełnienie składu komisji

    Jerzy Uklański

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Dariusz Wróbel

    Cambridge

    uzupełnienie składu komisji

    19

    183

    Taunton

    The Moose Hall, Tower Lane, Taunton TA1 4AR

    Emanuel Al-Guwary

    Tauton

    uzupełnienie składu komisji

    Tomasza Biel

    Tauton

    uzupełnienie składu komisji

    Edyta Działach

    Bristol

    uzupełnienie składu komisji

    Sławomir Działach

    Bristol

    uzupełnienie składu komisji

    Anna Fedor

    Tauton

    uzupełnienie składu komisji

    Michał Frączek

    Tauton

    uzupełnienie składu komisji

    Justyna Kowal

    Weston-super-Mare

    uzupełnienie składu komisji

    Adam Ryszka

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Ewelina Salamon

    Weston-super-Mare

    uzupełnienie składu komisji

    Żaneta Stefańczyk

    Bridgwater

    uzupełnienie składu komisji

    Katarzyna Wojciga

    Shaftesbury

    uzupełnienie składu komisji

    20

    184

    Jersey

    Caritas Jersey (St. Thomas Hall)
    19 Val Plaisant, St. Helier JE2 4TA

    Alicja Blacharska

    Jersey

    uzupełnienie składu komisji

    Iwona Dąbrowska

    Jersey

    uzupełnienie składu komisji

    Agnieszka De Freitas

    Jersey

    uzupełnienie składu komisji

    Edyta Gdowska

    Jersey

    uzupełnienie składu komisji

    Katarzyna Hopkin

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Anna Mazur

    Jersey

    uzupełnienie składu komisji

    Sławomir Rojek

    Jersey

    uzupełnienie składu komisji

    Agnieszka Skowron

    Jersey

    uzupełnienie składu komisji

    Waldemar Waligóra

    Jersey

    uzupełnienie składu komisji

    21

    185

    Gloucester

    St. Peters Social Centre, Black Dog Way, GL1 3AF Gloucester

     

    Piotr Chrzanowski

    Cheltenham

     

    uzupełnienie składu komisji

    Kinga Fajkowska

    Gloucester

    uzupełnienie składu komisji

    Karolina Gogola-Scott

    Northleach

    uzupełnienie składu komisji

    Izabella Gołaszewska-Mazek

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Sławomir Gwizdoń

    Gloucester

    uzupełnienie składu komisji

    Dagmara Klucowicz

    Gloucester

    uzupełnienie składu komisji

    Jarosław Kubaszczyk

    Gloucester

    uzupełnienie składu komisji

    Zbigniew Kulkowski

    Gloucester

    uzupełnienie składu komisji

    Aleksandra Rogozińska

    Gloucester

    uzupełnienie składu komisji

    Tomasz Wiśniewski

    Worcester

    uzupełnienie składu komisji

    22

    186

    Hove

    Polish Community Centre 78 Farm Rd, Hove BN3 1FD

    Przemysław Borkowski

    Brighton

    uzupełnienie składu komisji

    Grzegorz Czapiga

    Brighton

    uzupełnienie składu komisji

    Karolina Czapiga

    Brighton

    uzupełnienie składu komisji

    Marek Czapiga

    Brighton

    uzupełnienie składu komisji

    Monika Dobkowska

    Londyn

    Konsul RP w Londynie

    Zuzanna Domagalska

    Hove

    uzupełnienie składu komisji

    Dolgormaa Guzik

    Brighton

    uzupełnienie składu komisji

    Jacek Guzik

    Brighton

    uzupełnienie składu komisji

    Ireneusz Nocek

    Hove

    uzupełnienie składu komisji

    Andrzej Radwański

    Southampton

    KWW Konfederacja Korwin Baun Liroy Narodowcy

    Łukasz Stemplewski

    Hove

    uzupełnienie składu komisji

    Remigiusz Typiak

    Brighton

    uzupełnienie składu komisji

    Daniel Żak

    Hove

    uzupełnienie składu komisji

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: